KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13095556
nr 1309 5556
Lil Silfverling
(1909-1980), Sverige
Träsnitt, Man på häst, ej signerad. Motivet: 26x30 cm
Lil Silfverling, svensk bildkonstnär född 1909, död 1980.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:43:58
24/2 19:38:58
Lil Silfverling
Läs mer om Lil Silfverling